Олег Кулініч: "Сьогодні відкрив у місті Миргород черговий дитячий ..."

Олег Кулініч в facebook:

Сьогодні відкрив у місті Миргород черговий дитячий ігровий комплекс, на цей раз - у мікрорайоні Нафтомістечко. Кілька споруд два місяці тому були встановлені за кошти міського бюджету міською радою, а всі інші - завдяки моїй фінансовій допомозі. Таким чином і зявився ігровий комплекс. Об этом сообщает rayonka.in.ua со ссылкой на СМИ.

Як завжди, відкриття майданчика стало не просто формальністю, а справжнім святом для мешканців мікрорайону - і маленьких, і дорослих. Участь у підготовці свята взяла рада району Нафто ... містечко, очолювана депутатом міської ради, секретарем міськради Наталією Гиркою. Концерт був підготовлений силами школи естетичного виховання і міського будинку культури.

Традиційно малеча отримала в подарунок іграшки та повітряні кульки, були музика, співи та самі різноманітні конкурси. Поки діти розважалися, їхні батьки, бабусі та дідусі підходили зі своїми запитаннями, проблемами, зверненнями. Дуже радий, що вдалося поспілкуватися зі стількома людьми у щирій і невимушеній атмосфері.

Від мешканців мікрорайону за встановлення дитячого майданчика виступив зі словами вдячності депутат міської ради Віталій Гречко. Разом з тим, він подякував за неодноразову допомогу учасникам АТО купівлю бронежелетів, берців, іншої амуніції, продуктові вантажі. Я ж вважаю, що якщо є можливість - гріх не допомогти хлопцям, які охороняють державу.

Програма ж зі встановлення дитячих майданчиків не зупиняється - хочу, щоб принаймні в селах мого округу дітям було де проводити час з користю для здоровя.Олег Кулініч
Олег Кулініч
Олег Кулініч
Олег Кулініч
Олег Кулініч


ТОП новости

Вход

Меню пользователя