Дубневич про зняття недоторканості: Я готовий відповідати

Народний депутат України Ярослав Дубневич — Дубневич про зняття недоторканості: Я готовий відповідати
Народний депутат України Ярослав Дубневич
«Я за те, щоб із мене зняли депутатську недоторканність», — заявив Ярослав Дубневич Об этом сообщает ukrpressa.in.ua со ссылкой на СМИ.


Народний депутат України Ярослав Дубневич заявляє, що не проти зняття з нього недоторканності, оскільки вважає себе невинним, а переслідування – політичним.


«Я готовий відповідати... Що стосується чуток, що Дубневич утече — я наразі на комітеті, завтра (31 жовтня, — ред) буду у Верховній Раді, я такого подарунка Ситнику та іншим не дам, я готовий у суді доводити (свою невинність)», — зазначив він.


Дубневич додав: «Я за те, щоб із мене зняли депутатську недоторканність».


Нардеп вважає переслідування наслідком своєї непідтримки у голосуванні низки законопроектів і «формули Штайнмаєра».


Як повідомлялось, НАБУ провело обшуки у Львівській області в рамках справи про відмивання і легалізації понад 2 млрд грн, отриманих злочинним шляхом, а також декларування недостовірної інформації.


Нагадаємо, генеральний прокурор Руслан Рябошапка просив Верховну Раду дозволити притягнення до кримінальної відповідальності депутата парламенту Ярослава Дубневича - брата Богдана Дубневича.


Зазначимо, раніше генеральний прокурор Руслан Рябошапка відмовився узгодити повідомлення про підозру колишньому депутату Верховної Ради Богдану Дубневичу (фракція «Блок Петра Порошенка»).


Читайте також:
  • Керівник «Укрзалізниці» розказав, як компанія позбавляється впливу братів Дубневичів


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/dubnevich-pro-znyattya-nedotorkanosti-ya-gotoviy-vidpovidati-636572.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя