Волинянка – фіналістка Всеукраїнського конкурсу краси для дівчат з інвалідністю (ФОТО)


У Краматорську, на Донеччині, розпочався четвертий щорічний відкритий конкурс для дівчат з інвалідністю “Краса без обмежень”. Участь у ньому беруть дівчата з обмеженими фізичними можливостями віком від 18 до 35 років, які пересуваються на інвалідних візках. Конкурс проводиться в чотири етапи. Пр це повідомляє «КовельPost». Об этом сообщает uagolos.in.ua со ссылкой на СМИ.

Волинь представляє ковельчанка Ольга Яренчук. Дівчина вже вийшла у фінал.

Ольга працює прес-секретарем ГО «Асоціація осіб з інвалідністю «Добра дія в дії» та позаштатним кореспондентом газет «Вісті ковельщини», «Сила духу», «Благовіст». Ольга є членом збірної Волині з боча. Захоплюється вишиванням, бісероплетінням та в’язанням гачком.

Її мета: «…це знайти своє місце у житті, саме те, заради чого буде цікаво жити і рухатись вперед. Здобути освіту, знайти своє кохання та створити гврну родину, діток. По мірі своїх можливостей допомагати іншим… Ось це і є головна мета на сьогоднішній день.»
Головною метою конкурсу є залучення молоді з функціональними обмеженнями до культурних та духовних цінностей, демонстрація суспільству, що люди з інвалідністю мають сили, здібності та талант до творчих й ділових звершень в майбутньому, індивідуальну самореалізацію в соціумі та відчувають себе повноцінними членами сучасного суспільства.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/volynianka-finalistka-vseukrainskoho-konkursu-krasy-dlia-divchat-z-invalidnistiu-foto/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя